Fallskärmsklubben Dala

<< Juli 2017 >>
Ons Fre: 18-22, Lö Sö: 09-18
01 LöHL: Kristian Arcari GrauHM: Maria LillePilot: ?ingen hoppning
02 SöHL: Richard HanssonHM: David ForsmanPilot: ?ingen hoppning
03 Må    
04 Ti    
05 OnHL: Tim ThurinHM: ?Pilot: Bengt SvenssonTANDEMVECKA
06 ToHL: Simon BondHM: ?Pilot: Bengt SvenssonTANDEMVECKA
07 FrHL: Martin RöjåsHM: ?Pilot: Bengt SvenssonTANDEMVECKA
08 LöHL: Emanuel SjöbergHM: Simon BondPilot: Bengt SvenssonTANDEMVECKA. Säkerhetsmöte och I-möte 18:15
09 SöHL: Cecilia BurströmHM: Thomas BiehlPilot: Bengt SvenssonTANDEMVECKA
10 Må    
11 Ti    
12 OnHL: Therese Arcari GrauHM: ?Pilot: Jan SvenssonTANDEMVECKA
13 ToHL: Tim ThurinHM: ?Pilot: Jan SvenssonTANDEMVECKA
14 FrHL: Emanuel SjöbergHM: ?Pilot: Jan SvenssonTANDEMVECKA
15 LöHL: Carl HällboHM: Sigge KlintmanPilot: Jan SvenssonTANDEMVECKA
16 Sö   Flygfri söndag jan flyger upp rulle till orsa
17 MåHL: Cecilia BurströmHM: Thomas BiehlPilot: Tom NilssonORSA, Kväll HL: Emanuel Sjögren, HM:Glenn Risander
18 TiHL: Therese Arcari GrauHM: Sigge KlintmanPilot: Tom NilssonORSA, Kväll HL: Kristian Arcari Grau, HM: Angelica Sjöholm Styrelsemöte 18:00
19 OnHL: Richard HanssonHM: Simon BondPilot: Ingemar BrottareORSA, Kväll HL: Tim Thurin, HM: Johan Bond
20 ToHL: Thomas LovénHM: Maria LillePilot: Anders KjelbergORSA, Kväll HL: Calle Hällbo, HM: Pelle Ström
21 FrHL: Per OlhansHM: Sigge KlintmanPilot: Anders KjelbergORSA, Kväll HL: Henrik Velthoven, HM: Rickard Örjas
22 LöHL: Martin RöjåsHM: Christer DahlPilot: Anders KjelbergORSA, Kväll HL: Magnus Persson, HM: Ingen planerad
23 Sö   Hemflygning
24 Må    
25 Ti    
26 On   från kl 18
27 ToHL: ?HM: ?Pilot: Marcus Hermanssonfrån kl 18
28 FrHL: ?HM: ?Pilot: Mats Blomgren 
29 LöHL: Richard HanssonHM: Christer DahlPilot: Johan SöderholmKurs 3, KL: Maria Lille, Johan Bond
30 SöHL: Emanuel SjöbergHM: ?Pilot: Johan SöderholmKurs 3, KL: Maria Lille, Johan Bond
31 Må    
<< Juli 2017 >>
Ons Fre: 18-22, Lö Sö: 09-18
01 Lördag
HL: Kristian Arcari Grau
HM: Maria Lille
Pilot: ?
ingen hoppning
02 Söndag
HL: Richard Hansson
HM: David Forsman
Pilot: ?
ingen hoppning
03 Måndag
04 Tisdag
05 Onsdag
HL: Tim Thurin
HM: ?
Pilot: Bengt Svensson
TANDEMVECKA
06 Torsdag
HL: Simon Bond
HM: ?
Pilot: Bengt Svensson
TANDEMVECKA
07 Fredag
HL: Martin Röjås
HM: ?
Pilot: Bengt Svensson
TANDEMVECKA
08 Lördag
HL: Emanuel Sjöberg
HM: Simon Bond
Pilot: Bengt Svensson
TANDEMVECKA. Säkerhetsmöte och I-möte 18:15
09 Söndag
HL: Cecilia Burström
HM: Thomas Biehl
Pilot: Bengt Svensson
TANDEMVECKA
10 Måndag
11 Tisdag
12 Onsdag
HL: Therese Arcari Grau
HM: ?
Pilot: Jan Svensson
TANDEMVECKA
13 Torsdag
HL: Tim Thurin
HM: ?
Pilot: Jan Svensson
TANDEMVECKA
14 Fredag
HL: Emanuel Sjöberg
HM: ?
Pilot: Jan Svensson
TANDEMVECKA
15 Lördag
HL: Carl Hällbo
HM: Sigge Klintman
Pilot: Jan Svensson
TANDEMVECKA
16 Söndag
Flygfri söndag jan flyger upp rulle till orsa
17 Måndag
HL: Cecilia Burström
HM: Thomas Biehl
Pilot: Tom Nilsson
ORSA, Kväll HL: Emanuel Sjögren, HM:Glenn Risander
18 Tisdag
HL: Therese Arcari Grau
HM: Sigge Klintman
Pilot: Tom Nilsson
ORSA, Kväll HL: Kristian Arcari Grau, HM: Angelica Sjöholm Styrelsemöte 18:00
19 Onsdag
HL: Richard Hansson
HM: Simon Bond
Pilot: Ingemar Brottare
ORSA, Kväll HL: Tim Thurin, HM: Johan Bond
20 Torsdag
HL: Thomas Lovén
HM: Maria Lille
Pilot: Anders Kjelberg
ORSA, Kväll HL: Calle Hällbo, HM: Pelle Ström
21 Fredag
HL: Per Olhans
HM: Sigge Klintman
Pilot: Anders Kjelberg
ORSA, Kväll HL: Henrik Velthoven, HM: Rickard Örjas
22 Lördag
HL: Martin Röjås
HM: Christer Dahl
Pilot: Anders Kjelberg
ORSA, Kväll HL: Magnus Persson, HM: Ingen planerad
23 Söndag
Hemflygning
24 Måndag
25 Tisdag
26 Onsdag
från kl 18
27 Torsdag
HL: ?
HM: ?
Pilot: Marcus Hermansson
från kl 18
28 Fredag
HL: ?
HM: ?
Pilot: Mats Blomgren
29 Lördag
HL: Richard Hansson
HM: Christer Dahl
Pilot: Johan Söderholm
Kurs 3, KL: Maria Lille, Johan Bond
30 Söndag
HL: Emanuel Sjöberg
HM: ?
Pilot: Johan Söderholm
Kurs 3, KL: Maria Lille, Johan Bond
31 Måndag